what if he just wants us to fall?

30. září 2015 v 0:36 | Miss No Strong |  diary
...právě se mi smazala půlka článku.
Uvažuju o tom, že najdu ztělesněný blog.cz a rozbiju mu hubu.

Školní rok už se plně rozběhl, neberouc ohledy na to, jestli mu stíhám nebo ne. Nutno říct, že zatím stíhám, přestože vnímám, že už mi můj sok zabíhá za roh a já jsem teprve na začátku trati.
Sil postupně ubývá a nároky rostou... a bude to jenom horší. Ale zatím si v klidu sedím ve svém růžovém županu, na stole Lolitu od pana Nabokova a uklidňuju se pomyšlením, že aspoň čtu, když už nic.
Not sayin that it's enough.

Vnímám, že maturitní ročník s sebou přináší téměř každý druhý víkend v opojení alkoholu. Možná by mě to mělo trochu uvádět do rozpaků, ale víte co? Vůbec ne. Seru všem na to, že slečna, jakou bez pochyby jsem, by měla sedět doma na zadku, číst poučnou či krásnou literaturu s hrníčkem dobrého čaje v ruce místo toho, aby do sebe klopila jednoho panáka za druhým, ohýbala všechny kolem sebe o doutníky, zabrala celý taneční parket a následně zničeně brečela na klíně chlapovi, kterého miluju a se kterým se to nepřestává hroutit. Ale o tom až později.
Actually, mně to nemá proč uvádět do rozpaků. Moje peněženka tím netrpí, jelikož je kolem mě a. hodně moc milých lidí a b. nějaká tequila za 10 a jäggermeister za 33 Kč fakt nezruinuje. Ale možná bych měla zpomalit. Trošku.


Jelikož se mi ještě nechce věnovat se dost citlivému tématu jménem Frouš, přidám ještě pár zbytečností, které nikoho nezajímají.
(Následující řádky přeskočte a začněte číst až další odstavec.)
Mám deset hodin angličtiny týdně. Myslím, že už mluvím anglicky líp než česky.
Minulý týden jsem dostala za domácí úkol podívat se na film. Cool as fuck.
Z brigády mi přišlo o 400 navíc jenom díky mojí prořízlé puse.
Objednám si proto knížku za 69,-. /taky je mi špatně z toho, jaká jsem držgrešle/
Pokud to vyjde, tak pojedu v létě do Egypta jako animátorka. Už teď to mám domluvené tak na 50%.
Právě sedím a dělám nemožnosti s prstama, protože už nevím, co napsat.
Koupila jsem si nový mobil, který se nepodobá kalkulačce. Konečně.
Ve čtvrtek jdu s Ch. do kina na Sinistera 2. Těším se.
Ještě jsem nezačala řešit přijímačky, přestože vím, že už bych kurva měla, protože s takovým přístupem se nikam nedostanu.
Měla bych sakra psát, protože uměleckost /???/ mého psaného projevu jde do kytek.
Už jsem musela přidat asi do 5 slov písmeno "u". Asi jsme si dneska nesedli.
Zjistila jsem, že když máte chuť rozdrásat si žíly, trochu to zmírní horká vana plná pěny. A bublinek, ve kterých se odráží světlo.

A jelikož už jsem nakousla svoji slabost pro ostré předměty navzdory svému vysoce motivačnímu tetování na zápěstí, což považuji za nepříjemné téma, myslím, že jsem připravená znovu a dokola probírat můj stále a dokola se hroutící milostný život, protože to přece zajímá úplně každého a nikdo si o mně nenamaloval obrázek holky, která neví co chce /za tohle souvětí by mě moje češtinářka zabila/.
Jak jsem minule psala, že se s Froušem pohybujeme na tenkém ledě... tak jsme se nějakým šíleným způsobem dostali do relativně bezpečné zóny (nejsem si úplně jistá, kdy se to stalo, ale pravděpodobně tehdy, kdy mi napsal, jestli s ním nechci jet na večeři a podívat se na Trainspotting, o kterém jsem mluvila několik týdnů předtím, bez toho, abychom něco probírali, přestože jsme si o tom promluvit měli, ale já jsem s tím souhlasila, protože jsem a. neměla do čeho píchnout, b. jsem ho chtěla vidět, c. se mi taky nechtělo nic řešit, d. jsem měla hlad a nechtělo se mi chystat nic k jídlu a e. jsem si stejně říkala, že se na ten film večer podívám, takže se i tak stalo, proběhla jak večeře, tak film, tak no serious conversation, tak sex, který jsem si slibovala, že prostě nedopustím...ale nešlo to jinak.)
/oceňme prosím na chvíli tu nekonečnou závorku s ještě delším souvětím, protože si dneska chci hrát na rebela. děkuji./
Hlavně mě zajímalo, jestli ten týden něčemu pomohl. Jestli to nebude zas takové jak předtím a nebude mi vadit úplně všechno, co říká nebo dělá, včetně jeho hlasu a gest.
A, světe, div se, nic takového nenastalo. Naopak jsem měla radost, že ho vidím, on vypadal taky docela nadšeně, takže points 10/10.
Pár dní (možná hned na druhý den? už nevím) na to jsme se šli projít a když jsem to nepříjemné téma nakousla, jenom prosebně zavrtěl hlavou s tím, že on to momentálně fakt řešit nechce. Jenom jsem pokrčila rameny, protože... konverzace neuteče, right. A pak najednou byly doteky příjemnější, ruka v ruce intimnější a rty přitisknuté k sobě takové... teplejší. Bylo jen přirozené pozvat ho, aby se šel opíjet (spíš mě teda hlídat) na akci, na kterou jsem se chystala jít. Nečekala jsem, že bude souhlasit, ale stalo se. A kdyby mu nepřišla ta dementní smska a on na ni neodepisoval ve tři ráno, mohla jsem zítra nachystat večer, který jsem měla v hlavě nachystaný snad do nejmenších detailů, mohli jsme po dlouhé době strávit hodně příjemný večer u šampaňského, hudby a ostatních romantických věcí.

Víte... já jsem strašně žárlivý člověk. Vážně. Žárlím i na to, když někdo někam jde s nějakou mojí dobrou kamarádkou a nevezmou mě s sebou. Natož tak ohledně něčeho, co se týká člověka, se kterým jenom nekamarádím.
Budiž mi to tak trochu obhajobou, dobře?
Po tom, co mi už jednou tvrdil, jak jede za kamarádem a nakonec se ukázalo, že ten kamarád má dvojky prsa a chybí mu penis, jsem jednoduše odmítala uvěřit jeho tvrzení, že mu v takovou nekřesťanskou hodinu píše kamarád. Zvlášť když ještě ty smsky smazal.
Možná jsem se tím nemusela tak ohánět, to přiznávám. Ale... chtěla jsem jenom, aby mě nějak přesvědčil, že to není tak, jak si myslím. Jenom mě ujistil, že si nepotřebuje s nikým psát ve tři ráno, když jsem jenom kousek od něj. Potřebovala jsem to jenom slyšet, zvlášť, když pořád ještě nevím, proč jsem s ním nebyla na té svatbě and stuff.
Neudělal to. Naopak.
Dneska, když jsem to zase vytáhla, mě akorát seřval za to, jak nemožně se chovám, jak se stydí za to, co dělám a s kým se bavím (na což prostě neměl a nikdy nebude mít právo) s tím, že se mnou nechce ani mluvit, protože je prý k nepříčetnosti vytočený.
Víte, už od začátku mi moji žárlivost vyčítá. Já... uznávám, že to občas přeháním... ale tohle je přece i důkaz, že mi na něm záleží, proboha. On přece vůbec nežárlí, tak proč se já chovám jak hysterická žárlivka? And...well...maybe that's the point.
Proč nežárlí, když mám jít s Ch. do kina? Když jedu na akci nejen s holkama? Proč nemá strach, že se něco stane, když jsem v klubu plném kluků?
Je si tak jistý tím, že se nic nestane? Tolik mi důvěřuje, že nemá ani nejmenší pochybnosti? Nebo je mu to úplně jedno, protože proč by mu mělo záležet na holce, s ktero zůstává stejně jenom proto, že nemá s kým jiným spát a už k ní nic necítí?
Říkám si, ať mi to radši vyčítá. Ať mi vyčítá mých nespočet kamarádů... jen aby nějak projevil zájem.

A taky se... cítím zrazená tím, že... do prdele, já se tak snažím. Slibovala jsem, že to bez boje nevzdám a fakt bojuju. Hodiny přemýšlím nad tím, co bych mohla ještě udělat, aby se to zlepšilo, vymýšlím způsoby, jak to posunout na ještě bezpečnější místo.
Zítra máme výročí.
Měla jsem všechno vymyšlené, myslela jsem si, jak mu udělám radost. A on to jediným nepromyšleným krokem a dalšími urážkami zboří ještě dřív, než jsem to stačila postavit. Odstrčí mě zase na okraj, jako by nezáleželo vůbec na ničem, co jsem za poslední týdny udělala. Nebo co jsem se snažila udělat.
Vztahy jsou někdy fakt na hovno, protože ne vždycky se ocení vaše snaha. Já se jen bojím, jestli vůbec chce, abych ho s sebou táhla do bezpečí. Jestli nechce náhodou spadnout. Jestli to pro něj není svazující. Jestli mě pořád nebude strkat k okraji. Jestli pak nespadnu i ze svého osobního okraje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ang | Web | 30. září 2015 v 21:57 | Reagovat

jakejkoli vztah je přece o dvou lidech... snažit by se měli oba, tak nějak stejně. a jestli lhal a teď se diví, že mu tolik nevěříš, prostě... ta chyba fakt není jenom u tebe, zdaleka ne.
(já vím, já nepomáhám, ale... heh.)
hodně štěstí, a, no, hodně pevný nervy.

2 Miss No Strong | E-mail | Web | 30. září 2015 v 22:24 | Reagovat

[1]: Děkuju ti.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama