24.1.

24. ledna 2014 v 19:46 | Miss No Strong |  diary
Cítím se tak podivně sama.. jako by mi něco chybělo. Možná je to spíš někdo...
Mám takový pocit, že jsem si ho nechala moc vběhnout pod kůži. Ztrácím nad tím kontrolu a děsí mě to. Musím zase získat nadhled, protože mám pocit, že se řítím bezhlavě a po hlavě dolů. Potřebuju to zastavit. Nebo alespoň zpomalit.
Vůbec se nevyznám ve svých pocitech.

Uvažuju o tom, že se přestěhuju na nový blog. Tenhle nechci rušit, strávil se mnou příliš mnoho času, zážitků a pocitů. Nejsem si jistá ale, jestli tu má být tolik negativních věcí... možná by stačilo sem jednoduše začít přidávat i něco pozitivního. Upřímně ale... nějak nevím co. Fotit neumím, kreslit taky ne, recenze asi nejsou to pravé ořechové a moje příběhy... vlastně je nikdo nečetl. Nebo možná četl, ale nijak mi to nedal najevo. Tak proč by to tu mělo být...

Napadlo mě... dává autor svými díly najevo něco o sobě? Podle mě určitě ano... ať už je to dílo hudební, obraz anebo jde o spisovatelský um. Nejzřetelnější je to asi v těch obrazech... potom hudební díla... ale napadlo někdy někoho, kolik toho ze sebe dává do svých děl spisovatel? Jaký je, co má rád, po čem touží apod.? Nemyslím, že o tom někdo až takhle přemýšlel. Ale já, jako amatérský autor, můžu říct: Všechno o nás tam je. Jenom to příliš nejde vidět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama