Listopad 2013

25.11.

25. listopadu 2013 v 18:38 | Miss No Strong |  diary
Lidi jsou tak šíleně debilní.

Proč prostě nedokážou pochopit, že mě jejich starosti nezajímají, když je nikdy nezajímali ty moje? Proč mají potřebu pořád fňukat, když mě to akorát rozčiluje? Proč se snaží vetřít se do mého soukromí a chtějí mi pomoct, když už o to nestojím? Kde byli předtím, když jsem je potřebovala? A hlavně - proč nedokážou pochopit jemné naznačení, že jsou mi ukradení? To je vážně musím praštit lopatou po hlavě, aby to pochopili?


Dneska jsem udájně nasrala matku, protože jsem přijela o něco později, než jsem měla. Zbortí se svět očividně. Tak jsem byla s T. o trochu dýl než jsem měla no. Nevím, o co jde, když jsem normálně přijela hned dalším autobusem, když mi ten první ujel. To tady na mě vážně všechno stojí nebo je bratr tak neschopný, že se mu nemůže nic svěřit? Hmm, očividně. Ovšem... je mi to úplně ukradené, protože já se s přáteli stýkat budu, i kdyby se měl kdokoliv postavit na hlavu. Nikdo mi to zakazovat nebude. Už jednou jsem byla nucena couvnout, když padl zákaz na střetávání s osobou, na které mi v té době záleželo nejvíc. Never more.

Jsem strašně podrážděná, pořád unavená. Nevím, asi potřebuju sledovat nějaký sitcom na spravení nálady. Možností je hodně, tak proč vlastně ne.

Přehlídka ve fotkách

19. listopadu 2013 v 18:05 | Miss No Strong |  life
20.7.2013

Sisi: ,,Jsi krásná. Vypadáš jak cukrová panenka."
Sisi: ,,Všechny vypadáme jak z porna. A ty.. ty vypadáš jak z lollipop porna."
P.S.: Peťku a Sisi jsem si strašně oblíbila.. neuvěřitelné slečny.

Slipknot - Sulfur

18. listopadu 2013 v 21:30 | Miss No Strong
Když máš vztek a všichni tě serou,
nikoho nezabíjej,
věci nerozbíjej.
Jen si zapni Slipknot, poslouchej a zhluboka dýchej :3

UDO - Metal heart

18. listopadu 2013 v 14:15 | Miss No Strong
Přibližně od 2:58 - cca 4:52...
Oooh! :D tahle písnička mi hrávala v hrací skříňce od babičky :3
I když v trochu jemnějším podání :D
Nostalgie.
I have a metal heart! \../

Titulky i dabing

17. listopadu 2013 v 16:30 | Miss No Strong |  talking
Lidi jsou různorodí, takže věřím, že i na tuto věc se najdou různé názory. Ráda bych přispěla i svojí troškou do mlýna.

Jak to popsat... nevadí mi český dabing. Například u klasik, jako je Sám doma, které sleduju už od malička, si třeba původní dabing neumím představit (ale nesnáším slovenské zpracování! Strašné - tímto nic proti slovákům ani slovenskému jazyku). Mám docela ráda české filmy a s televizí se taky celkem kamarádím a tam jsou hromadně filmy jen s českým nebo slovenským dabingem. Myslím teď televizní stanice typu Nova, Prima, Markíza apod.

Ale když můžu, chci film raději vidět anglicky a s titulkama. Popřípadě v jiném jazyce. A hlavně se to týká nových filmů. Miluju angličtinu a myslím, že to i nenápadně pomáhá ve zdokonalování, ale to je jiná věc. Někteří se filmům s titulkami vyhýbají jednoduše proto, že je nestíhají číst anebo jsou líní jednoduše jen líní je číst. Já to naopak vítám, protože si myslím, že si tak film zachová původní kouzlo.

U seriálů je to dost podobné. Miluju Dr. House a Gossip girl, ale sleduju je v češtině a přišlo by mi divné najednou přesídlit na angličtinu :D Naopak u The Vampire Diaries si nedokážu představit češtinu a když to náhodou chytnu v telce, vstávají mi z toho vlasy na hlavě.

btw. jeden z mých nejoblíbenějších filmů, poznáte?

16.11.

16. listopadu 2013 v 22:00 | Miss No Strong |  diary
Zdravím :3
Musím se značnou nadsázkou říct,že všechno (a ano,úplně všechno) jde v mém okolí od desíti k pěti. A taky to, že už mě přestalo bavit z toho dělat tragédii.

Dneska je 16. Obaváný to den, ale na myšlenky tohoto typu mi nezbyl čas ani energie. Psík chytil do ještě ne úplně vyléčené nohy zánět, tedy znovu vegetí doma. Ale to není tak strašné jako ty nervy, jestli mu zánět nějak neublíží, protože už má taky svoje roky. Shit. Jako by toho nebylo málo, tak ve čtvrtek jsem si pořídila úraz na velmi vysoké úrovni - v tělocviku při volejbale mi míč úplně obrátil 2 prsty na levé ruce. Samozřejmě ruka skončila v dlaze, že :D I'm very lucky. Špatné na tom je, že jsem levačka, ještě pořád mě to bolí jak blázen, nemohla jsem kvůli tomu jet s taťkou na hokej,který mi slibuje minimálně už rok a příští týden máme ve škole psát hromadu písemek. Yaaay! Plus kámoš je pořád ještě v nemocnici. Nějak se jim nechce ho pustit.

Jinak čtu Kytici. Teda, už ji spíš dočítám, mám posledních pár stránek. Celkem fajn čtení na to, že je to knížka k maturitě (tím nechci říct, že knížky k maturitě by měly být špatné... ehm, teda... asi) a na to, že z toho mám psát test.

Víkend jsem překvapivě strávila doma s rodiči :D Noční můra většiny teenagerů. Ale mně to ani nijak extra nevadí, i když jsem původně měla v plánu jiné věci, ale někdo to chtěl pravděpodobně jinak :D S mamkou jsem se podívala na film a stejně jsem většinu času prospala nebo prodřímala, protože v pátek jsem ještě jako bonus chytla migrénu a jak už jsem psala výš - ruka.

V úterý mám jít do kina :3 Na Metallica: Through the Never. Všem to pořád cpu, protože se nemůžu dočkat :D Metallica je jedna z mých oblíbených kapel a podle traileru to bude i pěkně zpracované.

V prosinci bych měla jít na ples. Konečně teda využiju šaty, které mám ve skříni už tak půl roku. Takže jen doufám, že se něco zase nepokazí.

Mám na svoje parametry až moc dobrou náladu :D ale možná za to částečně můžou prášky proti bolesti :D Každopádně až teď si uvědomuju, že je fajn mít v životě alespoň pár lidí, s kterými stojí za to trávit čas. Jelikož nic jiného než zlepšení nálady ani neočekávám, tak to zatím funguje... pokud mě teda nevytočí k nepříčetnosti.

Btw.: ve středu jsem byla za tím kamarádem v nemocnici. Děsila jsem se toho, jak bude vypadat (sinalý, kruhy pod očima, vyhublý na kost) a... není mu dobře, ale na to, jakou nemocí si prochází vypadá hodně dobře. Nakonec byla i sranda, když do pokoje přišli nemocniční klauni a já si musela nést nafukovací zelený balónek i přes cestu autobusem domů.

12.11.

12. listopadu 2013 v 21:55 | Miss No Strong |  diary
Znovu další příspěvek do mých ne příliš pozitivině naladěných článků. Ale potřebuju se vypsat.

Poslední dobou se mi všechno sype na hlavu. Neděje se nic suprového, spíš naopak.
1. Pes po operaci nohy. Nervy, jak to dopadne, ale nakonec, chvála bohu, líp než se očekávalo.
2. Blíží se 16. Jo, obyčejný datum, pro většinu lidí. Ale pro mě ne. Nastává směsice nostalgie, vzteku, zoufalství. Jupí.
3. Jeden z lepších kamarádů v nemocnici. A jako bonus: nikdo neví s čím. Příznaky dost hnusné a já se o něj vážně bojím. Zítra za ním jdu a... mám z toho divný pocit.
4. Nemám energii vůbec na nic. Nechce se mi vstávat, chodit, nic. To bude asi ta psychika.

Nikdy bych neřekla, že někdo jako já (zapřísáhlý nekuřák) bude mít chuť na cigaretu - awful. A totálně se opít - ještě víc awful.

Ještě že se ještě pořád najde někdo, kdo mě dokáže rozesmát. To je asi... nejlepší na tom všem.

Kali - Užívam si to

11. listopadu 2013 v 22:05 | Miss No Strong

Perfektní beaty, perfektní a motivační texty = KALI
Pro mě zaručeně nejlepší raper česko-slovenské scény.

Our king

9. listopadu 2013 v 18:03 | Miss No Strong
Rest in piece, Jimmy.
Oh, sorry.
ROCK IN PARADISE, THE REV!


We all love you.
We all remember you.
We'll never forget you.


8.11.

8. listopadu 2013 v 21:55 | Miss No Strong |  diary
Když tě zradí někdo bližší než ostatní.
Ty sám.
Když ti začne podvědomí cpát obrazy, které už vidět nechceš.
Když na povrch vyplouvají myšlenky, které sis myslel, že už jsou dávno zamknuté v nejtemnějším koutu tvé mysli.
Když si uvědomíš, že všechny ty myšlenky jsou touhy, které se snažíš potlačit.
A když zjistíš, že úspěchu jsi čím dál vzdálenější.
Protože přes to určité období není prostě úplně nejsnadnější se přenést.