Víkend

10. září 2013 v 21:14 | Miss No Strong |  life
Nějak jsem se zapomněla zmínit, že o víkendu jsem byla v Praze :D

Jela jsem tam i se svojí rodinou (což čítá rodiče a mladšího bratra) a to ke známým nebo spíš ke známému, se kterýma jsme se seznámili na dovolené v Egyptě. Má syna o rok mladší než je můj brácha, tedy je k podivu, co jsem tam já jela mezi dospěláky dělat. Ale nechte si ujít výlet do stověžaté Prahy, že ano.

Po mírném bloudění v Praze 3 jsme konečně našli ten správný byt, poprvé si potřásli rukou s ženou..říkejme mu třeba Mirek (nejmenuje se tak, nechci tu jen.. chápete), tedy s rukou Mirkovy ženy, která už od pohledu byla strašně sympatická. První den, který se naším příjezdem už lehce blížil k večeru, jsme dělali různé blbiny od vyprávění vtípků až po zpívání s gramofonovou deskou (nikdy bych nevěřila, že je s "dospělákama" taková sranda).

Druhý den jsme vyrazili do pražské zoo. Jedna z mála věcí, které na Praze opravdu nesnáším, je městská doprava. Tedy autobusy. Metro je fajn. Překvapilo, jak je komplex zoo obrovský. Já si, velmi chytře, na takovou túru obula žabky, takže asi po 3 hodinách už jsem vůbec necítila nohy. Ale bylo to nádherné, i když jsme to ani nestihli projít celé. Celkem mě mrzely uzavřené pavilony kvůli povodním, ale s tím se nedá nic dělat. Mám ze zoo spoustu fotek, ale opravdu se mi to nechce nahrávat, protože to trvá strašně dlouho. Tak se omlouvám.

Výletem do zoo prozkoumávání našeho hlavního města skončilo :D Nohy nás všechny bolely ještě druhý den, který jsme strávili sledováním filmů nebo prohlížením různých fotek.

Já jsem si ten víkend teda užila. I když jsem tiše doufala, že uvidím pár lidí, které chci vidět už strašně dlouho. Ale třeba příště. A doufám, že projdeme ty nejzajímavější části Prahy.

Kdysi jsem říkala, že bych v Praze nedokázala bydlet, ale asi jsem změnila názor. Zkusila bych to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama