Hody

14. srpna 2013 v 23:02 | Miss No Strong |  life
Včerejšek vypadal jako další nezajímavý den. Dokud kamarádka nepřišla s ze začátku šíleně vypadajícím nápadem. Že pojedeme na hody do vedlejší vesnice.

Říkala jsem si "proč? nikoho tam neznám.." Fakt se mi tam nechtělo. Ale nakonec mě přemluvila a jelo se. Na 8. hodinu. Původně tam měla jet za jedním klukem ode mě z vesničky. Ale nakonec že prý na něj kašle, protože ho stejně nepotkáme. Já měla ale opačné tušení.

Nejdřív jsme potkaly bývalé spolužáky, Zašli jsme na pivo, které nám v jedné hospodě nenalili :D ale ve druhé už ano. Potom jsme šli ke kolotočům, protože jsem měla šílenou chuť na cukrovou vatu. K mojí nechuti vata už ale byla fuč. Když už jsme chtěli jít pod zelené, všimla jsem si svých spolužaček a tak jsme spolu zůstaly až do konce. Kolotoč (na který jsem rezolutně odmítla jít), další piva, tancování, víno, diskotéka. Mimochodem.. viděl někdo video, kde týpek chodí po ulici a oslovuje dívky se záměrem je políbit? Já to neviděla.. já to zažila :D

Diskotéka se vydařila velmi dobře (moje friend by mohla vyprávět - jop, potkala tam toho kluka :D), DJ hrál super pecky jako AC/DC (i když je teda moc nemusím), Rednex apod. a dokonce odcházet v 1 hodinu ráno pro nás bylo moc brzy.

Doufám, že příští týden bude repete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama