Really bitch?

29. května 2013 v 20:20 | Miss No Strong |  talking
Možná bych to neměla říkat nahlas.. ale tak si říkám.. koneckonců proč ne.

Nenávidím ty ufňukance. Kteří přijdou.. a začnou s tím, že "já jsem tak strašně nešťastný/-á".. ok, ne tak přesně zformulované, ale je to PŘESNĚ o tom. Prokrista! Musím se hodně ovládat, abych neprotočila panenky anebo si hluboce nezívla. Nejvíc miluju, když ještě dělají z komára velblouda (v tomto případě rozuměno: dělají ze sebe strašně velké chudáčky, přitom se nestalo vůbec nic, popřípadě neuvěřitelná banalita). Tihle lidé by si měli uvědomit, že to, co mají oni, se fakt problémama nazývat nedá.. až je to někdy k smíchu. Nechápu například jak někoho může bolet nezájem druhého pohlaví? ..jak já tyhle slova omezuju, tak... prokrista pánaboha! Tak se na něj vyseru, ne? A kecy typu "to nejde" jsou jen idiotské výmluvy. Vždycky to jde. Rozhodující je vůle. Když je vůle, zbytek už je nic. A jo.. já to vím. Jiná věc je, pokud vůle chybí. Tak to už by se konkrétní osoba za tu slabost pro nějakého debila měla stydět a ne to ještě vytahovat na světlo. Toť můj názor a teď jak je libo, směle do mě.

Několikrát jsem zažila, jak "já se asi zabiju, sežeru prášky, podřežu se, oběsím.." WTF? Jako vážně? Ne jen že jsou ty žvásty k smíchu.. navíc mě tohle ještě nehorázně vytáčí. Buď to udělej a nekecej o tom.. nebo na to prostě stejně nemáš koule, tak drž hubu! Jako.. proč? Fakt je někomu za potřebí se tak zviditelňovat? Opravdu musím hodně zhluboka dýchat, protože.. tohle je na pěst.

Největším paradoxem je, že nejvíc si stěžujou ti, kteří v kostce žádné problémy nemají.. a ti, co by se svýma problémama "chlubit" mohli.. jsou zticha a většinou poslouchají a radí. Je se nikdo na nic neptá. Většinou zapadám do druhé skupiny. Jo, občas se mě někdo zeptá, jak se mám..a já? Dobře.. prostě dobře :) Co z toho, že jen dennodenně bez cíle bloumám.. co je komu do toho :) Je to moje věc a tohle by si měl každý řešit sám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama