Květen 2013

TDG - World so cold

31. května 2013 v 20:43 | Miss No Strong

Šmarja, mně je tak zle.. tak hrozně moc zle.. to už tu dlouho nebylo.. asi se jdu konečně vrtnout k TVD. Dívala jsem se na "Temné patro" a..nedívejte se na to. Kravina jak mraky.

Tato písnička teď hodně vystihuje moji situaci. Keep calm and stay strong.

Špatné plánování?

31. května 2013 v 16:16 | Miss No Strong |  diary
Nesnáším.

Fakt totálně NESNÁŠÍM, když mi něco zabere téměř všechen čas a pak už je celý den v háji a člověk pak zjistí, že vlastně nestihl nic, co chtěl.

Například na kytaře už mi musel vyrůst mech. Už si ani NEPAMATUJU, kdy jsem naposledy hrála. Katastrofa.

Chtěla jsem psát. Další povídku, kterou mám v hlavě už hodně dlouho. Chtěla jsem psát nějak pravidelně, protože toho mám v hlavě fakt hodně a už mě to fakt deprimuje, protože.. to nemám jak ventilovat. Už hodně dlouho se chci dostat k pokračování jedné věci, co mám nakouslou. Samozřejmě na to NEMÁM ČAS.

Nedávno jsem zjistila, že mám ve složce film. Na tom není nic divného, že jo. Ale ten film tam mám od léta 2011. Konkrétně od 18. července. A ještě jsem ho neviděla. Smutné.

Už asi měsíc se chci dodívat na 4. sérii TVD. Samozřejmě jsem se zasekla na nějakém.. 20. díle?

Jediné, co celkem nezanedbávám, je četba. Půjčila jsem si od kámošky 2 knížky. Minulý týden. Jednu už mám přečtenou. Druhou jsem dneska začala číst.

Ale věc, kterou bych neměla zanedbávat, je cvičení. Mám celkem v háji záda a fakt jsem měla hodně velkou touhu s tím něco dělat... co je, vážně jo, dala jsem si to dokonce do novoročních předsevzetí. Těch prvních pár měsíců mi to dokonce vydrželo. Ale teď.. jsem každý večer ráda, když padnu do postele, zavřu oči a můžu spát. Necvičila jsem tak.. měsíc. Ok, možná přeháním, 3 týdny. Nutno dodat, že moje záda to cítí a vůbec se jim to nelíbí.

Ne, ale teď vážně. Já se k těm výše zmíněným věcím fakt chci dostat. Opravdu jo. Jenomže teď je to tak šílené ve škole. Uzavírání klasifikace, if you know what I mean. Třeba, až to budeme mít za sebou, bude všechno klidnější. A taky doufám, že se zlepší počasí, protože TOHLE.. nebo spíš TAMTO VENKU je hnus fialový.

Really bitch?

29. května 2013 v 20:20 | Miss No Strong |  talking
Možná bych to neměla říkat nahlas.. ale tak si říkám.. koneckonců proč ne.

Hudba

21. května 2013 v 20:55 | Miss No Strong |  talking
Pamatuju si na malou otázku v hudebce.. někdy v prvním pololetí. Otázka zněla velmi prostě. A to: Co pro vás znamená hudba? Pro mě byl formát papíru moc malý, abych k hudbě mohla své city popsat.

I'm waiting for the world to change..

21. května 2013 v 18:57 | Miss No Strong |  diary
Někdy mám takové pocity, že pochybuju o tom, co tu vůbec dělám.. jako třeba dneska. Doma je neuvěřitelné dusno a cítím neuvěřitelný průser, i když nevím, co jsem mohla provést (zase). Z takového tlaku dostávám bolehlav. Navíc mám přilét benzín do ohně, ale nejsem sebevrah, takže to nechám na jindy.. pokud vůbec někdy "jindy" bude vhodnější doba. Nejvtipnější na tom je, že si za to všechno můžu sama a dokonce si to moc dobře uvědomuju. Teď už se s tím ovšem nedá nic dělat. Když o tom tak přemýšlím.. dalo se vůbec někdy? Pochybuju.. tohle ale nikdo nikdy nepochopí. Vždyť to pomalu nechápu ani já :)

Mám hodně slabé chvilky teď poslední dobou. Psychicky jsem byla tak ždímaná, že už mi začínají docházet síly a já jen potichu děkuju černochům - otrokům, kteří v dávných dobách vynalezli hudbu. To je to jediné, co mi drží hlavu nad hladinou těchhle zrádných vod.. nikdy nevím, jak silný proud bude druhý den.

Ještě malý zkrat.. malinký.. a vím, že už to nedám, protože už teď melu z posledního. Stačí málo..

Podivný scénář.

No feelings

8. května 2013 v 13:54 | Miss No Strong |  diary

Další den, kdy cítím, že jsem jenom tělesná schránka bez špetky čehokoliv. Špatná noc se špatnými sny. Když se ponořím víc do sebe, nevidím nic. Úsměvy jsou tak prázdné, až se mi z toho zvedá žaludek. Hlava zahlcena vším možným i nemožným.. přemýšlím o tom, co je to vůbec láska.. poté, co jsem si ze života vytrhla T., vznikla další láska až po silné tělesné přitažlivosti.. a od té doby necítím nic. NIC. A jestli to byla ta láska, po které jsem toužila jako malá.. thank you, but i don't want to live on this planet anymore.

Je dobře, že se nikdo neptá.. stejně bych to nedokázala vysvětlit. Připouštím si myšlenku, jestli není lepší se ponořit do učiva a dlouho z něj nevylézt.. to aspoň člověk nemá pocit, že je chodící kámen.


Day by day..

3. května 2013 v 21:21 | Miss No Strong |  diary
Je to tu zase.. znovu dělám čest jménu, pod kterým tu vystupuju. Slabost. Neumím být silná, prostě neumím. Čekala jsem, že se to změní, když se změnilo tolik věcí.. když jsem se změnila já.. alespoň jsem to tak slyšela a ne jen z jednoho směru. Doufala jsem, že tím, že stárnu, budu lepší.. zkušenější.. silnější.. odolnější.. ne. Stačilo málo.

Prázdno. Pusto. Vyprahlá poušť v duši.. v srdci.. uvnitř. Jako bych byla.. mrtvá. Jen tělesná schránka, která funguje díky tomu.. vlastně jen díky tomu, že musí. Vlastně když nad tím nepřemýšlím, není to tak hrozné. Je to už stereotyp, člověk to břemeno ani nevnímá.. ale občas.. občas to břemeno drtí.. drtí, chci ho odhodit pryč a nejde to. Jako bychom byly 2 magnety. Jako bych už bez toho ani nemohla být..

Vlastně si stačí pamatovat jen pár čísel.. pár slov.. pár písní.. pár pocitů.. z posledních pocitů.. ne, ne.. poskládám ještě jednu úžasnou chvíli.. DOST!

Aby člověk věděl, že to vůbec bylo skutečné.. stačí vejít do sebe, jen nahlédnout klíčovou dírkou těch pomyslných dveří, nechat se praštit tou bolestí.. a pak hned vím, že jen celou dobu nesním. Je to bohudík nebo bohužel? Vážně to vždycky musí dopadnout takhle?

Lidé si zvykají.. vždycky si zvyknou..zvyknout se dá i na šibenici. Ale jak dlouho bude stačit například mně jen se vykupovat slzami? Neodlehčuje to. Ani trochu.

Poruším ten dávný slib? Dala jsem to sice jemu.. jemu, který mi teď nestojí ani za plivanec do obličeje.. ale potřebovala jsem to tehdy někomu slíbit, hlavně kvůli sobě. Ale teď proč.. na ničem nezáleží.. noci jsou příliš zlé.

Každý si zvykl, že se přes den usmívám.. no a co, že večer bych nejraději...... sluchátka.. kde mám sluchátka?