Březen 2013

Cuddling

23. března 2013 v 18:22 | Miss No Strong |  Ostatní

Ach ty vzpomínky...

A7X - God hates us (live Rock am Ring 2011)

19. března 2013 v 20:11 | Miss No Strong

Noo..dneska jsem se dívala na celý koncert a překvapilo mě, že mi automaticky tahle písnička nikdy nevyjela, protože je úžasná. Takže jsem ji vlastně slyšela poprvé. Musím říct, že když Matt (zpěvák) zařve, jdou na mě pomalu mdloby.. a přibližně ve tři čtvrtě písničky se jeho řev mísí s jekotem elektrické kytary..a to mě objíždělo horko po celém těle. Prostě úžasné, úžasné, úžasnééé *_*

Big change

3. března 2013 v 0:36 | Miss No Strong |  diary
Čerstvě nezadaná. No, čerstvě.. od pondělí. Divný to pocit, téměř po 2 letech. Bylo mi to líto. Hrozně moc. Zvlášť, když jsem viděla, že i jeho to mrzí, snažil se všemožně dostat mě zpátky..ale pak už to nebyllo tak hrozný..vybarvil se. A ne zrovna růžovými barvami. Není to zrovna lehký. Zažívám docela silný srdcebol, zklamání, probuzení z dlouhodobého snu. Je to až neskutečný, jak moc jsem byla naivní a tupá a nevážící si sama sebe :D Už nikdy se tak ponížit nenechám. I když mě to zevnitř rve tak, že bych chtěla radši umřít. Tohle je minus všech lidí, kteří jsou víc citově založení. Do háje s tím. Ale dobře mi tak.

Chci svatý klid. Alespoň čtvrt roku. Z lásky je mi špatně. Nebo spíš.. z "lásky". Jsou to jenom trapný kecy. Ale na tom nesejde. Budu si dělat, co chci. Protože i když to z jedné stránky bolí..z té druhé ze mě spadl velký balvan a prostě..jsem volná :) Nejsem svázaná, můžu si dělat, cokoliv se mi zachce. A. a M. se můžou třepat.. každý víkend podobný jako tenhle..jo, to bude stát za to :)

GN.