Únor 2013

Hlava k prasknutí

20. února 2013 v 19:51 | Miss No Strong |  diary
Šmarja, zmínila jsem se někdy o tom, jak strašně nesnáším náhradní termíny ve škole? Zítřek mě zabije. Jako vážně. To je ABSOLUTNÍ KATASTROFA. Celý týden úplně plný, jsem upřímně ráda, když si lehnu do postele. A příští týden to taky nebude zrovna procházka růžovým sadem. Že já jsem nešla na nějaký obor..

Měla jsem toho v plánu docela dost, ale z důvodu časového vytížení a následné nechuti po tom všem..nemám chuť. Možná o víkendu. Doufám, že ten bude docela fajn.

Vzpomínky

17. února 2013 v 17:35 | Miss No Strong |  talking
Všudypřítomné. Nesmazatelné. Důležité. Vzpomínky.

Kde je realita?

10. února 2013 v 13:46 | Miss No Strong |  talking
Podívejme se, co o realitě říká wikipedie.
Cituji:
"Může znamenat:
- skutečnost - v běžné řeči i ve filosofii to, co je, případně souhrn všeho, co je, na rozdíl od pouhých představ, iluzí, přání, možností atd.
- nemovitost, nemovitý majetek"
OK, díky Wiki. Já se přiblížím k tomu prvnímu příkladu, jestli můžu.

What's happening?

5. února 2013 v 17:57 | Miss No Strong |  diary
Tak mám streptokoka, vím to vlastně už od pátku. Vegetím doma, každým den se dívám na film nebo na další díl The Vampire Diaries, něco do sebe láduju, pomáhám doma. Jím ty nejsilnější léky, co byly k sehnání. Od nesnesitelné bolesti v krku a totálně ucpanému nosu už jsem se dostala k odpornému kašli a tekoucímu nosu. Povzbudivé. Ve čtvrtek nebo pátek bych měla jít na kontrolu, tak..doufám, že dostanu antibiotika maximálně na příští týden, kdy jsou prázdniny a budu moct jít aspoň na DALŠÍ ples a ten další týden do školy, jinak se už zblázním. A doufám, že na ten ples bude moct přijet T. ..nebo mě v tom aspoň někdo nenechá, abych tam nemusela být sama..

Navíc se ve mně odehrává nějaký citový box, wrestling nebo ke kterému sportu to přirovnat..je to ale..zvláštní, všechno. A nemám potuchy, jak dlouho to bude trvat a s jak s jakou újmou z toho mé city vyjdou a kdo bude vítěz. Jen můžu s bezpečím říct, že se karty začínají hodně zamíchávat.

Motto 3

3. února 2013 v 23:57 | Miss No Strong

Tady je motto na každý špatný den a já se tímto loučím a přeju všem případným čtenářům dobrou a klidnou noc plnou hezkých snů :)
P.S.: Zítra se ozvu.