Leden 2013

Chřipkové epidemie?

30. ledna 2013 v 18:42 | Miss No Strong |  diary
Všude střevní chřipky, prasečí, normální.
Brácha má spálovou angínu. Mně osobně v neděli naskákaly na krku boule. Dneska jsem byla na výtěrech z krku, protože není normální, abych byla nemocná každý měsíc. Hrozí mi nějaký streptokok nebo co.
V pátek jsem měla jít na diskotéku, s bývalým spolužákem. Vzhledem k mému zdravotnímu stavu, který se podobá spavé nemoci, to asi padá. Dneska jsem zase spala odpoledne 5 hodin. Šílenost.
Příští týden v sobotu je ples. Na který mám jít. Zase s ex-spolužákem, abych viděla ex-spolužačky, zavzpomínala na svůj vlastní ples a tak podobně. Jestli tam nebudu moct jít, asi mě omyjou. Protože na ten ples fakt chci jít, a to tak, že strašně!
Bože, nesnáším tohle počasí -_- Doufám, že už brzo přijde obleva a pořádné teplo. Když jsem dneska nesla psovi jíst, bylo na podzimní bundu. Heuréka. Doufám, že to zas nebude kolísat mezi -10 a +1O.

Všechno se kazí

22. ledna 2013 v 20:33 | Miss No Strong |  diary
Tak jo..můj život nabírá..jak to říct..docela rychlý spád. Jako když skočíte z 3 km. A padáte pořád rychleji dolů. Já už mám rychlost asi..uf.. 250 km/h. A jsem pořád rychlejší.

Zkrátka a dobře, měla jsem pocit, že si jen tak klidně letím. Docela se mi všechno dařilo a až na občasné, i když docela silné turbulence, v podobě našich, bylo všechno docela ok. Škola mi nedělala nějaké velké problémy, i když toho bylo hodně a T. byl..prostě miláček.
Jenomže.
Dneska se to začalo pěkně srát. No..dobře. Ono se to začalo tak trošinku hroutit už minulý týden, kdy jsem se poprvé pohádala s T. .. hádka docela hnusná, ale ano, uznal svoji chybu a druhý den večer se omluvil, jako téměř vždy. Ale dneska.. docela nemilé zjištění, že češtinářka ke mně očividně nechová vřelé city a nepotěší mě výbornou z mateřského jazyka, mě zklamalo. Na druhou stranu úžasná zpráva, nejlepší známka ze všech na pololetku z matiky.. ale velmi nepříjemné zjištění, že do celkové jedničky chybí pouhé 2%. Fuck it. Navíc to, že vysvědčení mi kazí jediná dobrá ze zeměpisu mě víc než štve.
Další hádky s T. mě taky znepokojujou. Vyvolávají ve mně zvláštní úvahy, které mě znepokojují ještě víc.
Celkově to jde všechno nějak do sraček.

Ten, kterého si přeje každá

20. ledna 2013 v 17:17 | Miss No Strong |  Ostatní

Tak.. a teď mi ukažte jednu jedinou, která by takového kluka nechtěla. Já ano..a hrozně '))

Novoroční předsevzetí

18. ledna 2013 v 18:51 | Miss No Strong
Trochu s opožděním sem přidávám článek s předsevzetími, které jsem si dala hned prvních pár minut nového roku. Nějak nebyl ale čas a pomalu ani prostředky přidat je sem, tak se omlouvám (možná vysvětlím později)

1. Pravidelně cvičit na záda
2. Víc se setkávat s bývalýma spolužákama
3. Přibrat
4. Získávat ve škole co nejlepší výsledky
5. Pokusi se obnovit přátelství s K.
6. I tento rok zůstat s T.
7. Být co nejmíň kofliktní
8. Udělat základní převrat v myšlení
9. Pořádně se naučit hrát na kytaru
10. Začít se co nejvíc věnovat psychologii

Máte taky předsevztetí? :)

Oh god..

7. ledna 2013 v 14:20 | Miss No Strong |  diary
Opožděně vás vítám v roce 2013 a přeju hodně úspěchů a ještě lepší rok než byl ten předchozí :)

A teď můj dosavadní tok životem.. není nic moc. Nervy mám v kýblu..matinka mi docela znepříjemňuje všední život.. pravděpodobně mi rozbila teprve nový notebook..odkud nemám žádné data, protože bylo nutné přeformátování mojí flashky..navíc to, že odjel T. mi taky zrovna na psychice nepřidalo. Pomáhal mi a navíc má taky problémy, se svojí rodinou. Celkově je nějak všechno špatně.

Dneska se místo sezení ve škole naše škola účastnila vybírání peněz na charitativní účely..trochu opožděné tříkrálové sbírky. 4 hodiny v mrazu, zvonění u každého domu, zpívání.. otevřeli nám asi u každého pátého domu..ale ti, kdo otevřeli, byli příjemní..až na 2 případy, kdy nám zavřeli před nosem.. jedna paní dokonce seděla u okna a ani nám neotevřela..dokonce jsme narazili i na nějakého cizince, takže byla i legrace. Až na to, že asi půl hodiny před koncem pochůzky, kdy jsme se rozhodli ještě obejít ulice, jestli se někdo nerozhodne přispět na dobrou věc, nás zastavil jakýsi dědek a že kolik jsme z té zapečetěné pokladničky už propili a že jsme falešní a že si na nás už stěžovala nějaká ženská, kterou jsme omylem oslovily dvakrát a zavolají na nás policajty. Docela jsme zíraly. Nechápu, jak si člověk může pamatovat tolik lidí, s kterýma se baví. A navíc, té ženské jsme se omluvily. A policajti? Průkaz, že opravdu vybíráme pro charitu jsme měli, pokladnička byla neporušená a alkoholem jsme opravdu cítit nebyly, maximálně kávou, čokoládou a jablkem, co nám dal jeden moc hodný pán jako bonus. A pardon, ale neuvěřitelně mě to vytočilo, že si někdo myslí, že mám potřebu brát peníze pro lidi, kteří to potřebujou.

Proto se těším na další víkend. Až budu moct odjet k babičce, uklidnit si nervy..a škola..co si budeme povídat, učení je až až.