101. konec světa

21. prosince 2012 v 16:30 | Miss No Strong |  talking
Žijete? :D Já ano. Přežila jsem další, za svůj život už asi osmý konec světa. Že to lidi pořád baví, vymýšlet takové kraviny. Jen pitomec tomu může věřit, opravdu. Ale přiznám se, že jsem čekala, že se stane aspoň něco. A třeba stalo, někde ve světě. Proto se dneska podívám na TN.

Ach jo, víte, že za posledních 100 let měl být konec světa už 100x? Je to fakt pitomost. Navíc je to absolutně individuální. Pro každého je konec světa někdy jindy. A nikdo neví kdy. A jestli si teď někdo říká, že je to blbost..tak tohle je jedna z mála věcí, která blbost fakt není. Pro každého nastane konec světa, až si pro něj přijde zubatá. Až mu dohoří jeho svíčka. Nebo já už nevím, jak to mám říct.

Každopádně, Mayové slaví. Já se těším na Vánoce. A stahuju film 2012, na který se podívám s T. 1. ledna 2013 :D Nejvíc se směju ale všem, kteří tomu fakt věřili..že lidi by mohli být tak geniální a mohli by určit přesný datum, kdy skončí svět. Není to genialita. Je to pravý opak.

Nevím, podle mého názoru svět jako takový opravdu skončí až v moment, kdy naši planetu pohltí Slunce. Což bude za několik milionů, ne-li miliard let a to už mi asi bude trochu fuk :D Nebo když do nás vrazí nějaké obrovské těleso z vesmíru. Zbytek jsou jenom plané kecy.

P.S.: A když už si z dnešku i Nova včera dělala srandu s tím, že nastane upíří apokalypsa...tak to už je hodně vážné.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 blažena | Web | 21. prosince 2012 v 16:35 | Reagovat

Konec světa se opět přesouvá, tentokrát na 14.1.2013
Už jsou s tím trapní.
Dík za koment k těm novinkám, já články na téma nepíšu, neumím to, ale ta změna mě fakt naštvala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama