Prosinec 2012

Štědrý den a Boží hod

27. prosince 2012 v 22:10 | Miss No Strong |  diary

Vánoce byly pohodové, krásné, klidné a plné rodinné pohody a ruchu zároveň. Rodinné sešlosti a podobně. Nevím, co víc bych měla mluvit, snad fotky víc řeknou za mě.

Vánoce

23. prosince 2012 v 12:33 | Miss No Strong |  diary
23. prosinec. Zítra už je Štědrý den. Dneska už začínají pohádky. Včera už jsem načala útok na perníčky a linecké. Zítra máme ve zvyku upustit od počítačů a sedět jen u televize, užívat si vánoční atmosféru, koukat na pohádky (kterých nám televizní stanice připravily opravdu požehnaně) a cpát se cukrovím. Štědrovečerní večeře v nastrojenějším oblečení, procházka vypadá to že v zasněžené vesničce a..pak rozbalování u stromečku. Uuu, těším se jak malé dítě, vždycky.

25. pak návštěva babiček.. 26. a 27. se to nějak přežije.. a 28. už přijede T. *_*

Nějakého toho 27. se ještě ozvu :) Zatím se mějte a šťastné a veselé :))

Metallica - Wherever I may roam

23. prosince 2012 v 12:23 | Miss No Strong

Protože..!

22. prosince 2012 v 16:31 | Miss No Strong |  Ostatní

Stay strong

22. prosince 2012 v 15:19 | Miss No Strong |  diary

Blog mi včera udělal trochu problémy, dá se říct. Ale nestydím se za moje myšlenky, pocity ani city. Jen mě nepřestane udivovat sobeckost a neomalenost lidí, kteří nerespektují přání druhých a beze studu vlezou kamkoliv, i do vašeho soukromí. Chce se mi z toho zvracet.

Tohle mě přimělo k tomu nevěřit už vůbec nikomu. Dřív jsem byla jen opatrná. Ale teď už ani to ne. Končím s veškerou důvěrou v ostatní. Protože to dopadá jenom takto. Jenom vypuštěné písmena, kterým se říká sliby. Těm nevěřím už vůbec. Sliby chyby. Protože když už je někdo tak bezcharakterní, pochybuju, že vůbec ví, co slib obnáší.
Navíc, když je to ještě někdo tak blízký, prostě..AU.

Zkrátka si odpustím příspěvky, které by někdo mohl používat proti mně. Kdokoliv, cokoliv. Nemám na to už sílu ani nervy. Chtěla jsem to tu dopodrobna rozepsat, vypsat se z toho..ale nechci se v tom už piplat. Myslela jsem na to od včerejška, do dnešního pozdního dopoledne..stačilo.

101. konec světa

21. prosince 2012 v 16:30 | Miss No Strong |  talking
Žijete? :D Já ano. Přežila jsem další, za svůj život už asi osmý konec světa. Že to lidi pořád baví, vymýšlet takové kraviny. Jen pitomec tomu může věřit, opravdu. Ale přiznám se, že jsem čekala, že se stane aspoň něco. A třeba stalo, někde ve světě. Proto se dneska podívám na TN.

Ach jo, víte, že za posledních 100 let měl být konec světa už 100x? Je to fakt pitomost. Navíc je to absolutně individuální. Pro každého je konec světa někdy jindy. A nikdo neví kdy. A jestli si teď někdo říká, že je to blbost..tak tohle je jedna z mála věcí, která blbost fakt není. Pro každého nastane konec světa, až si pro něj přijde zubatá. Až mu dohoří jeho svíčka. Nebo já už nevím, jak to mám říct.

Každopádně, Mayové slaví. Já se těším na Vánoce. A stahuju film 2012, na který se podívám s T. 1. ledna 2013 :D Nejvíc se směju ale všem, kteří tomu fakt věřili..že lidi by mohli být tak geniální a mohli by určit přesný datum, kdy skončí svět. Není to genialita. Je to pravý opak.

Nevím, podle mého názoru svět jako takový opravdu skončí až v moment, kdy naši planetu pohltí Slunce. Což bude za několik milionů, ne-li miliard let a to už mi asi bude trochu fuk :D Nebo když do nás vrazí nějaké obrovské těleso z vesmíru. Zbytek jsou jenom plané kecy.

P.S.: A když už si z dnešku i Nova včera dělala srandu s tím, že nastane upíří apokalypsa...tak to už je hodně vážné.


Průvodce myslí

20. prosince 2012 v 19:24 | Miss No Strong |  talking
,,Leží se vám pohodlně?"
,,No..ano."
,,Jste připravená?"
,,Asi ano."
,,Dobře, tak jdeme na to."

Nic extra

20. prosince 2012 v 15:24 | Miss No Strong |  diary
Po dlouhé době na PC. Nevím, poslední dobou to všechno bylo jako kdybych to sledovala z odstupu. Jako by to byl jenom..sen. Díky mému zdravotnímu stavu se mi zhoršil prospěch ve škole. Ale konečně jsem šla k doktorce, dostala jsem antibiotika, tak se mi ulevilo, že můžu zůstat doma. Ráno mám sice ještě pocit, že mám v krku žiletku, ale snad se to zlepší do Vánoc.

Trochu mě tíží ta situace ve škole, jelikož se blíží pololetí. Ale zatím to vypadá, že pokud zaberu ještě v jednom předmětu, snad vysvědčení bude zaplněno jen výbornými a chvalitebnými. Doufám, že budu mít ještě možnost to spravit.

Momentálně mě docela rozčiluje T. .. ale co nadělám, nemůže být každý den posvícení. Ale přijede..už za 8 dní.

Už máme stromeček. A většinu vánočního cukroví. Pomáhám doma, když už jinak nic jiného dělat nemůžu.

Ale jinak je všechno..tak nějak v pohodě.

Nedobrovolná procházka

14. prosince 2012 v 16:12 | Miss No Strong |  Nothing
Tento týden mě k tématu týdne trknul do hlavy nápad na příběh.. snad zaujme, aspoň trošku :)

Enjoy.

Když tě jeden obrázek vrátí zpět

13. prosince 2012 v 17:23 | Miss No Strong |  diary
Až na to, že mě do svých spárů docela úspěšně pohlcují bacily a slušně se mi nedaří..můžu říct, že mě to nějak extra nevyvozuje z kontextu.

Nevím, z jakého důvodu nebo co, ale včera jsem na facebooku asi na deseti stránkách narazila na tuto fotku: