Žití? Jen přežití,bro..

8. listopadu 2012 v 21:26 | Miss No Strong |  talking
Kolotoč stereotypu,řešení malicherností,nenaplněný čas..blejt.Každý den pořád to samé. Škola,učení,pc.Škola,učení,pc.Škola,učení,pc. Tak,pořád dokola,každý všední den. A víkendy taky nejsou žádná sláva. Žádné zajímavé zkušenosti,žádná věc,která by stála za zmínku. Připadá mi,jako by mi utíkal čas a s ním,i když malá,část života. A já sedím,čumím a nic nedělám. Nutně potřebuju nějakou změnu. Tím nutně myslím opravdu NUTNĚ. Potřebuju vykročit z toho kruhu všednosti,udělat něco..něco..nevím,co bude užitečné. Večery jen trávím přemýšlením o těchhle věcech a jsem z toho znechucená čím dál víc.

Životní priorita? Co je to? Žít,dýchat,být přínosem pro společnost. Nic proti,já si to představuju trochu jinak. Bavit se,ŽÍT! Ne jen přežívat. Přežívat umí každý,ale pořádně žít..to je umění. Jako já neříkám nic s nějakým učením,je to důležité..ale aspoň malou změnu..úplně malinkou. Aspoň víkendy obohatit..jenomže jak,když mám takovou matku,jakou mám. Nikam mě nepustí,vyhovovalo by jí,kdybych dennodenně seděla doma na zadku a čuměla na televizi nebo co já vím.

Fakt potřebuju diář..uvést systém a pak volný čas vyplnit něčím smysluplným..mít akční víkendy,ať to stojí,co to stojí. NESNÁŠÍM STEREOTYP!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama