Listopad 2012

Avenged Sevenfold - Dear God

30. listopadu 2012 v 21:30 | Miss No Strong

Na uklidněnou a dobrou noc. Talent show dneska vydařená. Jen ta večeře mohla proběhnout v lepší atmosféře. A večer mohl být příjemnější. Ale co už se dá dělat.

Anděl strážný?

30. listopadu 2012 v 20:07 | Miss No Strong |  diary
Poslední dobou se mi do snů dostává neidentifikovatelný člověk. Jsem si ale téměř jistá, že je to chlapec.. vidím jen jeho oči, které mají zvláště hnědoměděnou barvu. Má hustou kštici vlasu barvy mně neznámé. Asi začínám bláznit..dneska jsem usnula v autě a najednou se mi v hlavě ozval hlas, který jsem nikdy neslyšela..bylo to, jako by mi promluvil někdo strašně blízko ucha..řekl něco jako "Gigi!".. jsem zmatená. Bojím se, že se ze mě pomalu ale jistě stává zakomplexovaný magor..protože HO vnímám jako něco...co mě chrání před samotou, depresivníma myšlenkama, před veškerýma nechutnostma.. OMG, I don't want live on this planet any more.Nekončící kruh

27. listopadu 2012 v 14:08 | Miss No Strong |  diary
Doma je pořád dusno..možná proto píšu ze školy, že jo. Každý den si radši sedám ke hře a střílím Němce. Jo, já sama jsem dobře střelená, vím. Ale tak zvláštně to uklidňuje.

Jsem furt nějak unavená..nemám chuť nic dělat. Ve škole mě to nebaví..chci někam utéct, daleko. Připadá mi, že tu nemám co dělat.

Stavím si zeď, před kterou stavím i T. ..důvodem je to, že.. no..prostě jsme se nepohodli a on udělal ve vzteku něco, co ovlivnilo hodně moje..city? Vnitřní pocit? Něco takového. Prostě to bolí a cítím se taková prázdná, nenaplněná, že stačí jen sebemenší popud k tomu a on udělá..takovou věc. Pořád doufám, že dneska vyjdu ze školy a nebude to pravda, že si udělal srandu..ale..nevěřím tomu a vím, že budu zklamaná, hodně zklamaná..ale co..o tom je asi život nebo jak se tahle sranda jmenuje.

Ve škole je toho hodně, málo stíhám myslet na něco jiného..ale stejně si ten čas najdu, protože to jsem prostě já. Ach jo, vymotejte mě někdo z toho kruhu..

Billy Talent - Fallen leaves

24. listopadu 2012 v 16:57 | Miss No Strong

Píseň dne. Stará, ale neohraje se :P

24.11.

24. listopadu 2012 v 16:19 | Miss No Strong |  diary
Včera bylo fakt pěkně blbý vstávat, když brácha nemusel do školy.. měli ředitelské volno..a gympláci nic.. nespravedlivé! :/ ALE.. odpoledne jsme s mamkou jezdili po obchodech a už mám dárky pro T. :) tak aspoň jednu věc mám z krku :D vybrala jsem si nějaké dárky pro sebe a tak..pěkně strávené odpoledne :)

Musím říct, že ty prášky, co jsem dostala na bolest hlavy, jsou dokonalé :) Když cítím, že mě začíná brutálně bolet hlava, rozleje se mi v ní takové příjemné teplo a jako zázrakem je bolest pryč. Jsou fakt skvělé, doufám, že po nich nebudu nějak hubnout a nebudu je muset vysadit.

Tento týden jsem měla kreativní náladu, neustále.. docela jsem pokročila v Anchadeonu, napsala jsem další jednorázovku a ještě jednu mám rozepsanou..to je u mě fakt docela neobvyklé..ale není to špatné. Aspoň vím, že nejsem úplně k ničemu a aspoň něco mi jde. A znovu mi začaly tvrdnout bříška prstů, téměř denně randím s kytarou...a zpívám zase.

Dneska jsem byla poněkud zmatená. Zazvonil mi budík a já zabručela "šmarja, nejdu..nevstávám, nejdu zas do školy"..otevřela jsem oči a viděla nějak moc světlo.. pak jsem se podívala na hodiny, zjistila jsem, že je půl desáté.. měla jsem pátek asi nebo co o.O Ale..ještě že tak :D

Mám takové zvláštní pocity.. pokaždé, když vstávám, odkudkoliv, chytám se za břicho..jako bych byla těhotná..v noci se mi zdá, jak mi břicho roste a dítě se v něm hýbe..a jak se z toho T. raduje a vnímá to.. je to..wow :) smůla, že to tak není...
Jo, já vím, na to mám ještě čas.


Alone, but like it.

22. listopadu 2012 v 15:48 | Miss No Strong |  diary
Ve škole nám tento týden zase naplánovali šílený týden..doma zvládám jednu jedinou věc..a to noční hovory s T. z čehož jsem nadšená, jelikož nic víc nepotřebuju a ani nechci :)

Kill me..please

20. listopadu 2012 v 16:16 | Miss No Strong |  diary
Jak jsem doufala v dokonalý začátek týdne, totálně se to pokazilo. Ách jo! V pondělí jsem se strašně těšila, že máme na osmou, parádička, vyspím se..autobus mi měl jet až v 8:09. Tak jsem 8:08 přišla na zastávku..čekám, čekám..najednou hodně divnej pocit. Tak jsem se šla podívat na jízdní řády a samozřejmě tento čas proškrtnutý a další autobus až v 8:51. Takže naštvaná jak čert, šla jsem zpátky domů a do školy jsem přišla nakonec až v posledních 10 minutách druhé hodiny. Plus jsem měla Peer program, což by nebylo tak hrozné, zvykla jsem si, že v pondělí přijdu domů až za tmy..ale přišla jsem domů a z mně neznámého a nevysvětlitelného důvodu mi smrděly vlasy uzeným masem..wtf? o.O Jsem vážně nepochopila no, kde se v psychologické poradně nebo venku vzalo uzené maso..ale tak nevadí.

O dnešku ani nemluvím, psali jsme pravopis z češtiny a vidím to hodně bídně.. já! Nikdy jsem z pravopisu nedostala horší známku než dvojku..všechno je jednou poprvé no, co nadělám. Navíc jsem si dneska vzala výkres, abych ho mohla nafotit a ještě trochu předělat to video do estetické výchovy.. a jako.. vůbec jsem to nenechala v autobuse.. aaargh!! Já se fakt zastřelím jednou.. ještě že nemám sundávávací hlavu, jinak bych ji už dávno neměla o.O

Mám toho ještě dost do školy, takže mizím. Večer to vidím buď na psaní nebo na film, protože T. jde na Rozbřesk zase dneska. A kdoví, kdy přijde..takže tak.

Bon voyage.. teda.. čau :D

Včerejší večer a dnešní den

18. listopadu 2012 v 13:12 | Miss No Strong |  diary
Tak včera to kino..bylo úplně luxusní! :) Připravuju recenzi celé Twillight ságy,tak ji sem postupem dne hodím. Celý večer se vyvedl až na..no.. to je jedno. Zkrátka a dobře erupce na Slunci neovlivňují už jenom moje rodiče a strašně mě to rozčiluje. Stává se ze mě jakýsi lektvar nebo jak to říct..buble to ve mně téměř neustále.

Nemůžu věřit tomu, že už je dneska neděle. Kdybych nebyla tak strašně líná, tak bych pracovala na prezentaci do psychologie, když nám odpadla zítra fyzika a nemusím se na ni učit. Ale já líná jsem a to tak, že strašně. Ale tak..třeba se mi postupem dne bude nechtít míň než se mi nechce teď, protože to je fakt šílený. Ještě musím předělat video do estetické výchovy..ach joo :D Ale stejně..uvažuju, že budu pokračovat v Planetě Anchadeon a ta recenze určitě bude :)

Dejte mi klid,šmarja už

17. listopadu 2012 v 13:57 | Miss No Strong |  diary
Ulalá, tralalá..asi se ze mě stává blázen, pomalu ale jistě. Maminka mi silně pije krev, asi se přes noc změnila v upíra nebo co já vím. Nestačí, že jí člověk s vlastní dobré vůle vygruntuje dům, ono je to ještě málo. Zase si vymyslela nějaké nové vymoženosti a teď "pojďte mi s tím všichni pomoct". Takže jsme dopoledne lepili zrcadla a teď chudák taťka montuje nové garnýže do předsíně a obýváku, já musela navlékat na kolečka úchytky a kolečka na garnýže.. plus k tomu všemu jsem si vyslechla, jak jsem k ničemu, protože vlastně sedím celý den jenom u počítače. Říkám aha.. samozřejmě to ve mně všechno jenom bublá a hlavou se mi honí věta Vlez mi na hrb, matinko.

Bože, to sluníčko už by se mělo pootočit nějak jinak nebo to bude mít za následek můj absolutní výbuch, kterého budu litovat. Navíc jsem se včera nepohodla s T.,protože mě zničehonic přepadla jedna z mých nálad, ve kterých je nejlepší mě nechat samotnou..a on to nějak chudák odnesl..ještě se mu musím omluvit.. a za 2 hodiny už směr město a čajovna a kino, potom nějaké jídlo..juchů :)

Avenged Sevenfold - Buried Alive

16. listopadu 2012 v 23:05 | Miss No Strong

Nálada kolísá hluboko pod bodem mrazu.. jdu si lehnout k televizi, raději. Prý dávají nějaké žraloky. Tak dobrou noc.