Říjen 2012

31.10.

31. října 2012 v 16:59 | Miss No Strong |  diary

Už dlouho jsem nebyla tak..vyprahlá. A nemyslím to tak,že bych měla žízeň. Ne. Vevnitř mě..je nic. Je tam pustina,poušť. Zduchla svíčka,která mě dělala šťastnou,která mě držela nad vodou. Teď? Topím se. A nemůžu se dostat nad hladinu. Nebo z jiného pohledu. Padla jsem na kolena,upadla jsem. A nemůžu vstát,protože mě něco drží dole a nedovolí mi to dostat se na jistotu,na nohy. A svíčku ve mně? Nezapálím,protože vymizela jiskra.

Ublížená,rozervaná,ponížená. A spravit to může jenom jeden člověk..který o to ale nemá zájem. Anebo..to bude trochu delší terapie..ale hudba. Moje věrná přítelkyně,můj jediný opěrný bod. To jediné,co mi kdy pomohlo z průserů.

True 4

30. října 2012 v 21:21 | Miss No Strong

Hrozně,hrozně. Výčitky a vidím..že je mám jen já. Ostatní se z toho léčí jinak..a výčitky nemají. Je mi z toho zle..

Šílenost

29. října 2012 v 22:16 | Miss No Strong |  diary

Jako..o dnešku neříkám nic. Nestačil by stres ze dvou písemek..

Náročný den

28. října 2012 v 12:01 | Miss No Strong |  diary
Ffuu,já se tak netěším :D Celé odpoledne se musím učit. Tenhle týden bude fakt šílený. Jestli se ze všech těch písemek psychicky nesesypu,budu fakt dobrá. Dneska mě čeká fyzika a zeměpis. Fyzika už by docela šla..ale ten zemák. Toho je tolik! Ale no nic. Pustím se do toho. A když si dám pauzu, budu pokračovat v Planetě Anchadeon.. doufám,že bude mít i tento díl alespoň poloviční úspěch, jak minulé díly :).

Zítra mám jít na první informativní schůzku ohledně "Peer"..jsem docela zvědavá,jak to všechno bude probíhat. Info pak podám :D.

Čágo.

Nic,něco,všechno..

25. října 2012 v 17:47 | Miss No Strong |  talking
Někdy si nemáme na co stěžovat, jindy se něco pokazí a v ještě "lepších" případech se pokazí úplně všechno.

Každý to má jinak. Někdo dokáže i v té nejhorší situaci najít něco pozitivního a radovat se z toho. Někdo jiný zase všechno bere tak,jak to je a nic neřeší. Ale jsou i lidé, kteří všechno řeší pořád dokola a jen se tím uvrhají do depek. Pro tyhle lidi je každý den špatné úplně všechno. Já jsem směsící všech :D.

Ale někdy..někdy mám pocit,že je špatně úplně všechno bez nějakého důvodu. Připadá mi,že na mě padá snad všechna tíha světa :D Koutky úst ne a ne zvednout nahoru, s touhle náladou souvisí i deprimující myšlenky a je to to nejvíc špatně,co jde. Plus pokud se k tomu přidá hádka,špatnej den ve škole nebo blbá nálada někoho jiného,tak už je to úplně v koncích.

Takovým občasným dnům asi nejde zabránit. Je ale třeba se na to dívat trošku skrz růžové brýle a říct si "bude líp". Pokud bychom to neudělali,brzo si nás může odvézt Chocholoušek. Napište si na čelo "Všechno zlé je k něčemu dobré." a i když vás někdo naštve,úsměv. Ten dokáže totiž nejvíc naštvat A i ten největší bouřkový mrak jednou přejde :)

Keane - Nothing in My Way

25. října 2012 v 17:37 | Miss No Strong

When you wanna die,when you're hurt inside.

Startovní čára na konci.

24. října 2012 v 15:56 | Miss No Strong |  diary
Viděla jsem totálně trapný a bezpointový film.
Pořád přemýšlím nad tím,že láska je jen stav mysli ovlivněná chemickými reakcemi.
Bolí mě hlava.
Nenávidím příchuť prášku na jazyku. Ironií je,že je mi jasné, že mi nepomůže,haha.
Snědla jsem šíleně moc piškotů.
Jediná věc,z které jsem dneska nadšená je smska od T. a vědomí,že jsem byla dneska pro tento týden naposledy ve škole.
Nemám chuť se ani smát. A to už je potom co říct.

Chování lidského plemene

22. října 2012 v 16:09 | Miss No Strong |  talking
Dneska v předmětu, kde se zabýváme letos psychologií , nám náš profesor pustil pořad o lidském chování, jelikož jsme tak nějak probírali směry v psychologii a tak..ale to není podstatné. Podstatné je,v jakém rozsahu to na mě zapůsobilo..a to překvapilo mě samou.

Začíná se dařit :)

22. října 2012 v 15:34 | Miss No Strong |  diary
Na začátku nevypadal den zrovna růžově,protože přiznejme si..škola, vstávání do tmy..fujky. Nakonec to ve škole ale nebylo tak strašné a když se vám tam ještě daří,nabudí to správnou atmosféru. S T. se zdá všechno v pořádku,i když po včerejšku je to zvláštní..ale tím lépe :) Ale výčitky..ty mám pořád..důležité ale je,že jsou tu faktory,které to tlumí..důležitější faktory. Snad jsem to teď nezakřikla (klep klep) a ještě chvilku to přetrvá,miluju tyhle stavy.

WeekEnd!

20. října 2012 v 17:32 | Miss No Strong |  diary
Božíčku, já tak miluju víkendy. Člověk se může KONEČNĚ za celý týden pořádně vyspat, odpočinout si od každodenního namáhání mozku ve škole, hodit nohy nahoru a relax. Doma se mi toho nedostává,tak jsem zvedla kotvy a odjela k babičce, kde je fakt pohodička, pokud nepočítám její každodenní kydy po tom,co požije několik pohárků vína. Kolik, to nevím..ale je to dost na to,aby se z toho opila..

To je jedno. Včera byl v Hodoníně Kali a já na něj nejela. Tak jsem si řekla,že si alespoň poslechnu nějaké jeho písničky a po několika songs jsem se div nepleskala po hlavě,že jsem si nesehnala peníze a nejela tam. Ale co už teď,že jo..

Aspoň jsem konečně byla venku se spolužačkou ze základky,dneska se pro mě má večer stavit kamarád.. požila bych i trošku alkoholu,ale pšt..uvidíme.

Akorát s T. je to..zvláštní. Ale necháme to času a uvidíme,jak se to vyvrbí.