Červenec 2012

Papa Roach - Forever

31. července 2012 v 15:59 | Miss No Strong

One last kiss.. before i go.. dry your tears..it is time to let you go.

Hluboce doufám,že mu nebudu muset tohle zpívat.. everithing will be resolved..i hope so.

Good morning

31. července 2012 v 5:33 | Miss No Strong |  diary
Dobré ráno přeju.

Not good night

20. července 2012 v 23:31 | Miss No Strong |  diary
To jsem si mohla myslet..prý udělám si pěkný večer. Všechno se posralo..všechno..taková hnusná hádka s T. .. vypadalo to,že se rozejdeme,nepřijede.. nedokážu to. NEDOKÁŽU to ten poslední večer udělat..jo,jsem srab..jsem normální srab..ale..ne,nenechám to..jen tak. Udělám to..ale později..přes ten posranej internet..já nemůžu..nemám dost odvahy na to,pokazit večer před jeho odjezdem to.. co bude. To..prostě nejde..ale já nebudu za debila věčně..prostě nebudu. I když to bude obrovská díra..mamka má pravdu..nejsem karta na PIN,kdy má 3 pokusy. Prostě nejsem. Týden po tom.. než odjedem do Egypta.. ani o den později..přísahám na svou smrt.

Pohodový večer.. hope in it

20. července 2012 v 19:55 | Miss No Strong |  diary
Tákže.. na rehabilitacích jsem dopadla dobře,záda se mi zlepšují. Podvečer strávený u dalších dílů Upířích deníků. Teď horká koupel, teplá a dobrá večeře, kafe a .. probably nějaký film,co mám stáhnutý už dávno. Dneska žádné depky,žádné uvažování o nepříjemných věcech. Dneska chci klid a pohodu.. a dovolím si i naivní těšení se na strávený čas s T.

Must be back myself

19. července 2012 v 14:44 | Miss No Strong |  diary
Chce to..mm,prostě se k T. chovám jinak..a on to poznal. Asi je to tím,že mě ovlivnilo to,co vím.. probably..každopádně musím svoje chování změnit na "normál". Což nevím,jak se mi podaří,protože je mi fakt docela bídně :D . Ale ne. Dokážu hrát před ostatními,že mi nic není..tak se i dokážu chovat,jako by se nic nestalo. Prozatím..

Skillet - Never Surrender

19. července 2012 v 0:18 | Miss No Strong

Neuvěřitelný,jak vás může vystihovat jedna písnička..
GN

Welcome home

18. července 2012 v 21:25 | Miss No Strong |  diary
Metallica - Welcome home (Sanitarium)

Jsem doma. S V. to bylo úžasné,přesně podle očekávání. Upřímně se mi ani nechtělo odjíždět. Cítila jsem se tam skvěle, po roku s ní, její rodina byla strašně milá. Už teď ji chci vidět znovu. Už teď se mi po ní stýská.. a to jsem přijela teprve dneska odpoledne :D

Snažím se držet si od sebe ty škaredé myšlenky..ale s V. po boku to šlo o moc líp. Ale ne,já to zvládnu. Za 3 dny už přijede T. .. těším se na něj..ale.. netěším se na tu poslední noc. Kdy to s ním prostě budu muset řešit..protože kdybych to neudělala,zabije mě to. Mmm..možná mě to zabije i tak..ale co už. Chci mít konečně ve všem jasno. I kdyby to mělo znamenat.. konec.. ou,au. Netajím,že bych byla schopná mu to odpustit. I když nevím, jak bych mu byla schopna znovu věřit. Pořád jsem to ještě nezahodila. Pořád to u mě tu šanci má. Protože..asi někdy někdo potřebuje někoho ztratit na to,aby poznal,co pro něj ten druhý znamenal a jak obrovskou chybu udělal.. nevím.

Každopádně..dáreček od V. :)) Miluju tu krysuu

Je čas udělat pápá

15. července 2012 v 17:31 | Miss No Strong |  talking
Stahování poslední hudby,ať mám co poslouchat ve vlaku,cca v 18:30 odjezd k bábi a zítra v 8:46 odjezd směr Kroměříž.
I will be back at Wednesday. Bye bye.

Metallica in Rock in Rio

15. července 2012 v 14:42 | Miss No Strong

Mmm,na zvednutí nálady. Snad..poslední dobou pořád dokola. Jsou úžasní. Vždycky mi ta atmosféra proplouvá až do pokoje. Metallica!!!

Still fighting

15. července 2012 v 13:38 | Miss No Strong |  diary
Je tu další den.. kdy mi ve sluchátkách hraje oblíbená tvrdá hudba,která mi zabraňuje v přemýšlení o věcech,které stejně bolí. Včera večer jsem to ale poněkud nezvládla,pořádně jsem se rozbrečela..takový ten hysterický pláč,you know.. Příšlo mi všeho líto a tak podobně. Nic jsem tím nevyřešila,ale alespoň jsem si přivodila mega bolest hlavy,která mi nedovolila hlavu používat na něco jiného. Tak jsem absolutně vyčerpaná usnula.
Hlava mě bolí i dnes.. takže to nebude ani dneska nijak žhavé. Poprvé jsem fakt ráda,že mě ta hlava bolí. Ani nemám moc chuť na jídlo.
Začínám si o sobě myslet,že už jsem nějaká mistryně přetvářky :D Daří se mi smát,i když vevnitř jsem celá zlomená a chce se mi umřít. Protože mám pocit..že pro každého jsem nic.