Květen 2012

K.

31. května 2012 v 21:25 | Miss No Strong
Milý K.,

Metallica - Hell and Back

28. května 2012 v 21:06 | Miss No Strong

Tuto písničku..poslední dny pořáád dokola.. od té doby,co jsem na youtube sledovala ten festival a slyšela na vystoupení Metallicy tuhle a i další..a zamilovala jsem se!! *_*

Rock in Rio!!!

25. května 2012 v 22:10 | Miss No Strong
Jestli máte rádi tvrdou hudbu a kapely jako Slipknot,Metallica,Evanescence apod. ,klikněte SEM . Live záznam z rock festivalu na Riu :P Poběží dnes,zítra a 1. - 3. června.. jsou k dispozici kamery na stage a na publikum..ale to se tam ovšem můžete dočíst :) Momentálně pauza a hned po ní Evanescence,po Evanescence přijde na řadu Metallica :) Enjoy!

Fuuuuuu...

24. května 2012 v 23:06 | Miss No Strong |  diary
Ach jo,to je den zase..ráno jsem se vzbudila se slušnou rýmou a bolestí v krku.. ve škole jsem prospala celou hodinu.. doma jsem spala 2 a půl hodiny odpoledne.. docela luxusní chřipka,řekla bych.. bylo by mi to docela jedno,kdyby..mm,nebylo by mi to jedno,protože jsem v létě nemocná,ale ani by na tom tak nezáleželo,kdybych..
..včera nebyla na neurologii.Konečně! Mívala jsem docela často silné bolesti hlavy,někdy tak silné,že jsem si radši chtěla rozbít hlavu o zeď. Takže konečně se začíná něco dít.. po 3 a půl hodinách v čekárně (kde mimochodem strašně řval jakýsi malý smrad,měla jsem z toho hlavu jako kopačák a nebavilo mě to) jsem konečně přišla na řadu a vešla jsem do ordinace,ve které jsem nakonec strávila 45 minut. Docela mazec,když si doktorka psala snad celý můj životopis,klepala mě kladívkem do kolen,furt mě všude šimrala,kontrolovala sluch apod. Nakonec jsem vyvázla s práškama proti migréně (menší výskyt bolesti,nadměrná chuť k jídlu,možné vedlejší účinky: do týdne přibírání na váze,nadměrná ospalost),s objednávkou na pondělí na magnetickou rezonanci do Brna,s na středu objednaným sezením s primářkou ohledně rehabilitací na má křivá záda,s naplánovaným EEG na 4.7. a tentýž den kontrolou.. takže nádhera no..
To nachlazení mi opravdu chybělo..nesnáším chřipku,fuj :/ Doufám,že mě to do toho pondělí přejde,abych do toho Brna byla alespoň trochu v pohodě.
Jo mimochodem..ve středu se máme naposledy fotit ve škole.. jako ve školních tričkách,se všemi učiteli a tak.. a já tam nebudu,jelikož musím ráno pro občanku a domlouvat ty rehabilitace..dobrý ne?
Fakt díky za takový den.. Dobrou noc

Sopor Aeternus - Hades Pluton

22. května 2012 v 20:39 | Miss No Strong
Píseň dne

Velmi zvláštní kapela.. zpěvák si nechává říkat Anna,jelikož se cítí jako žena. Pokud to ale fakt nevíte,já osobně nemohla poznat,jestli zpívá muž nebo žena :P Hudba mě taky oslovila kombinací varhanů a zvonů.. poprvé se někomu hudba může zdát úplně strašidelná..ale když se do toho člověk zaposlouchá,přijde na to,že je nádherná :)

Apocalyptica - I don't care

18. května 2012 v 21:00 | Miss No Strong
Můj dnešní den je v rytmu Apocalypticy :)

Konkrétně u této písně spolupracuje Apocalyptica se zpěvákem skupiny Three Days Grace,Adamem Gontierem. Miluju Apocalypticu a miluju Adamův hlas.. takže tohle je úžasná kombinace,až mi z toho běhá husí kůže po celém těle.

Český tým v semifinále!

18. května 2012 v 17:39 | Miss No Strong |  talking
Určitě nejsem jediná,kdo včera sledoval důležitý hokejový zápas mezi Čechy a Švédy.
Popravdě řečeno,bylo to docela drama :D Za prvé mi pořád blbnul internet..takže internetové vysílání nejelo. Bratr mě odmítl pustit k televizi,protože hrál na playstationu nějakou novou hru..takže vlastně první třetinu jsem neviděla.. potom mě konečně napadlo přestěhovat se za tátou do obýváku..takže jsem držela našim chlapcům pěsti o 106 :) Ke konci zápasu jsem si málem okousala všechny nehty,ale nakonec jsme vyhráli 4:3!! :))

One new

18. května 2012 v 17:12 | Miss No Strong |  talking
Jedna nová věc na tomto blogu.. a to "Oblíbené blogy".
Aby nedošlo k omylu..nejedná se o spřátelené blogy. Jde o blogy,které navštěvuji denně,protože jsem si oblíbila jejich autory nebo protože mě zajímají novinky z jejich života. Spřátelení blogů se nebráním..ale není to nic,co bych nutně potřebovala k životu :)

Tělo a mysl

16. května 2012 v 19:58 | Miss No Strong |  talking
Zajímavé Téma týdne.. odputání mysli od těla.. Když o tom tak přemýšlím,nějak nemůžu na nic konkrétního přijít..až teď mě napadla jedna taková situace..
Vzpomněla jsem si,že když jsem byla v lázních,měla jsem v papírech jednu procedúru jménem "psychoterapie". Každý si asi dokáže představit,o co tam šlo. V místnosti byly takové lehátka,na které si každý lehnul,zavřel oči a poslouchal relaxační hudbu a pokyny k uvolnění celého těla od uší až po prsty na nohou :D Úplně jsem cítila,jak se odpojují veškeré starosti a na tom lehátku leží jen tělo. Byl to úžasný pocit :) Mysl někdy tělo strašně zatěžuje.. a takhle to bylo,jako kdyby opravdu odletěla někam pryč a mě tam nechala. Jak mi bylo dobře..
Člověk se asi potřebuje čas od času takhle pročistit.. protože podle mého máte takové dvě já.. jedno..jako vy.. a to druhé někde v hlavě,které vám pořád tak poťouchle říká všechna proti.. ať už si je nechcete přiznat nebo si je prostě neuvědomíte,mysl vám je vždycky ukáže. Nebo spíš jen na všechno háže černou barvu..? Taky možné..Určitě vím jednu věc.. že mysl je potvora :D Člověk si řekne "tak..a teď nad tou a tou věcí už přemýšlet nebudu." Jenomže ouha..ono v hlavě to běhá po rozumu pořád dokola a člověk se z toho může jít zbláznit.
Ale představte si,že by jste byli jen schránka,bez té důležité součástí sebe samého,kterou je mysl..nemyslitelné. Může se to stát asi jen při nějakém hlubokém kolapsu..kdy je opravdu jen tělesná schránka a mysl někde poletuje..a už se možná nevrátí..

"Jak se máš?"

10. května 2012 v 17:13 | Miss No Strong |  talking
Asi každý to zná..většína konverzací začíná:
"Ahoj."
"Ahoj."
"Jak se máš?"
A u této otázky už jsem v koncích :D Protože kdybych odpověděla upřímně,vypadalo by to asi takhle :

"No..hele,ráno jsem se měla asi dobře.. jenomže jak plynul den,začala se moje nálada přibližovat k bodu mrazu. Nevím proč. Je mi docela nanic,když vím,že jsem většinou na všechno sama,nemám žádné blízké přátele a většinou je to moje vina. Nemám nikoho,koho by zajímali moje problémy. Dokonce nezajímaj ani přítele,který po roce vztahu neví ani,jaké mám oči a už je mu i jedno,že mám znovu časté bolesti hlavy a který mi dělá naschvály,které ví,že mi ublíží. Smutné docela. Nemůžu nic říct nikomu. Pomáhám všem a mi přitom nepomůže nikdo,není to ironie?"

Jenomže dotyčný,kterému bych to řekla by vypadal asi takhle "" a stejně..by mu to bylo šumák :) popř. by si z toho dělal srandu..podpř. by mě považoval za magora. Proto pokaždé odpovídám jen:

,,Docela fajn a co ty? :)" ...